Program i Współpracownicy

Zajęcia w naszej Szkole Rodzenia prowadzone są przez doświadczonych specjalistów. Ich zadaniem jest przybliżenie rodzicom najważniejszych zagadnień związanych z okresem ciąży oraz porodem. Uczestnicy zajęć mają okazję zadać nurtujące ich pytania i podzielić się swoimi obawami nie tylko z prowadzącymi, ale też innymi parami. 

Bezpłatny kurs Szkoły Rodzenia obejmuje zarówno wykłady, jak i ćwiczenia warsztatowe. Ważne jest, by uczestniczyli w nim w miarę możliwości oboje rodzice. Program zajęć uwzględnia zagadnienia związane z przebiegiem ciąży, porodu oraz opieką nad noworodkiem. Poruszamy także kwestie dotyczące problemów psychologicznych i emocjonalnych w ciąży i po urodzeniu dziecka.

Praktyczna część kursu to ćwiczenia oddechowe, relaksacyjne, usprawniające i rozciągające. W Szkole Rodzenia dowiesz się, jak rozpoznać początek porodu oraz jak radzić sobie w poszczególnych jego fazach.

 

ZAPISY

Krystyna Komosa, Kierownik Szkoły Rodzenia: 797-301-592, kkomosa@inflancka.pl

Usługi na Inflanckiej

poród i połóg
Przeżyj swój poród bez bólu. W naszym Szpitalu znieczulenie zewnątrzoponowe jest za darmo!
Prowadzenie ciąży
Zadbaj o siebie i dziecko. Zapisz się do Przychodni i skorzystaj z opieki okołoporodowej.
Szkoła rodzenia
Zajęcia w Szkole Rodzenia są finansowane przez Miasto Stołeczne Warszawa dla Pacjentek zameldowanych w stolicy na pobyt stały lub czasowy.
Indywidualna Położna
Chcesz czuć się pewniej w ostatnich tygodniach ciąży? Skorzystaj z programu indywidualnej opieki położnej.