Jednoosobowe sale dla MAM

W Szpitalu Inflancka stworzyliśmy dwie nowe sale poporodowe o podwyższonym standardzie.

Zadbaliśmy, by Pacjentki po urodzeniu dziecka czuły się w nich komfortowo i niczego im nie brakowało. W każdej sali jest łazienka z prysznicem i miejsce do pielęgnacji dziecka.

Do dyspozycji Pacjentek jest też lodówka, czajnik elektryczny, zastawa oraz telewizor. Przewidzieliśmy również kącik dla gości.

Pokoje utrzymane są w spokojnej pastelowej kolorystyce. Klimatyczne dodatki inspirowane naturą tworzą w nich przytulną atmosferę. Zależało nam, by mama i jej maleństwo czuli się tu jak w domu.

Cena za dobę w pokoju jednoosobowym wynosi 400 zł. Doba pobytu liczona jest od godz. 14.00.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu z rejestracją szpitala:

+48 22 697 33 33

+ 48 22 697 32 41