Poradnie specjalistyczne

W ramach Przychodni działają specjalistyczne Poradnie, punkty konsultacyjne i pracownia:

 • Poradnia Laktacyjna wspiera Pacjentki w zakresie rozwiązywania problemów związanych: z trudnościami w przystawianiu dziecka do piersi, nieprawidłowym przyrostem masy ciała dziecka karmionego naturalnie, bolesnością lub uszkodzeniem brodawek, zastojem lub zapaleniem piersi, nadmiarem lub brakiem pokarmu, obawą o niewystarczającą ilość pokarmu, rozbudzaniem lub hamowaniem laktacji. Udziela również porad kobietom ciężarnym przygotowującym się do karmienia piersią. Mamy na konsultację powinny przyjść z dzieckiem. Należy zabrać jego książeczkę zdrowia, 2 pieluszki tetrowe oraz pieluszkę jednorazową. Jeśli to możliwe, prosimy nie karmić maluszka przed wizytą. Zapisy: 22 697 33 33, godziny przyjęć: poniedziałek-piątek - 11.30-13-30, koszt konsultacji (nie są one refundowane przez NFZ): 60 zł. 

   

 • Poradnia Ginekologiczno-położnicza specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu chorób narządu rodnego oraz stanów zapalnych, jak też profilaktyce ginekologicznej. Świadczy opiekę okołoporodową dla Pacjentek w ciąży fizjologicznej (w której nie występuje zagrożenie życia matki lub dziecka). Pacjentki z ciążą zagrożoną kierowane są do Poradni Patologii Ciąży. Poradnia Ginekologiczno-położnicza kwalifikuje również Pacjentki do operacji i zabiegów w Szpitalu "Inflancka". Pacjentka w trosce o swoje zdrowie powinna regularnie się badać i być pod stałą opieką lekarza ginekologa. 

 

 • Poradnia Ginekologii Onkologicznej specjalizuje się w diagnostyce i leczeniu guzów jajników o różnej etiologii (w tym nowotwory złośliwe), nowotworów macicy, zabiegach oszczędzających narząd rodny w wybranych typach nowotworów. Poradnia kwalifikuje też Pacjentki do operacji i zabiegów w Szpitalu "Inflancka". 

 

 • Poradnia Endokrynologii Ginekologicznej specjalizuje się w leczeniu: endometriozy, zaburzeń miesiączkowania, niewydolności jajników, przedwczesnego lub późnego pokwitania, niepłodności, osteoporozy pomenopauzalnej, otyłości wynikającej z zaburzeń hormonalnych  

 

 • Poradnia Patologii Ciąży otacza opieką Pacjentki cierpiące na cukrzycę ciążową, choroby: nerek, wątroby, układu krzepnięcia, nadciśnienie tętnicze, Pacjentki z ciążą mnogą lub zagrożoną przedwczesnym porodem.

 

 • Poradnia Patologii Szyjki Macicy specjalizuje się w diagnostyce chorób szyjki macicy, pochwy oraz sromu. W Przychodni wykonujemy badania cytologiczne i kolposkopię. 

 

 • Poradnia Chorób Piersi specjalizuje się w diagnostyce onkologicznej, leczeniu stanów zapalnych oraz zaburzeń funkcji gruczołów piersiowych. 

 

 • Poradnia Planowania Rodziny wspiera Pacjentki w staraniach o dziecko.

 

 • Poradnia Urodynamiczna specjalizuje się w leczeniu nietrzymania moczu oraz zaburzeń funkcji pęcherza moczowego, nieprawidłowościach statyki miednicy (w tym obniżenia narządu rodnego). 

 

 • Poradnia Cytologiczna specjalizuje się w diagnostyce stanów przedrakowych szyjki macicy. Realizuje Program Wczesnego Wykrywania Raka Szyjki Macicy.

 

 • Konsultacje ginekologiczno – położnicze dla Pacjentek, u których są wskazania do porodu przez cesarskie cięcie. Lekarz na podstawie karty przebiegu ciąży oraz badania kwalifikuje Pacjentkę do operacji w Szpitalu "Inflancka" oraz wyznacza termin porodu. 

 

 • Punkt konsultacyjny internistyczny zajmuje się kwalifikowaniem Pacjentek do zabiegów operacyjnych.  

 

 • Punkt konsultacyjny neonatologiczny otacza opieką medyczną noworodki, u których wystąpiły problemy w okresie ciąży, w razie konieczności kieruje najmłodszych Pacjentów do poradni specjalistycznych. 

 

 • Pracownia KTG - Pacjentki pod koniec ciąży mogą wykonać w naszej Przychodni badanie KTG polegające na monitorowaniu akcji serca płodu przy jednoczesnym zapisie czynności skurczowej macicy. 

Usługi na Inflanckiej

poród i połóg
Przeżyj swój poród bez bólu. W naszym Szpitalu znieczulenie zewnątrzoponowe jest za darmo!
Prowadzenie ciąży
Zadbaj o siebie i dziecko. Zapisz się do Przychodni i skorzystaj z opieki okołoporodowej.
Szkoła rodzenia
Zajęcia w Szkole Rodzenia są finansowane przez Miasto Stołeczne Warszawa dla Pacjentek zameldowanych w stolicy na pobyt stały lub czasowy.
Indywidualna Położna
Chcesz czuć się pewniej w ostatnich tygodniach ciąży? Skorzystaj z programu indywidualnej opieki położnej.