Nocna i świąteczna opieka zdrowotna

Z punktów nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej możesz skorzystać w przypadku nagłego zachorowania niezależnie od tego, gdzie mieszkasz.

Działają one od poniedziałku do piątku w godzinach od 18.00 do 8.00 następnego dnia oraz całodobowo w dni ustawowo wolne od pracy.

Na zlecenie Szpitala Specjalistycznego "Inflancka" świadczenia z zakresu nocnej i świątecznej opieki zdrowotnej realizuje FALCK MEDYCYNA Sp. z o.o. przy ul. Stawki 2 (budynek INTRACO) w Warszawie.