Informacje ogólne

 

Misją Szpitala Specjalistycznego "Inflancka" im. Krysi Niżyńskiej Zakurzonej jest zagwarantowanie Kobietom szczęśliwego startu w macierzyństwo oraz kompleksowej opieki i leczenia. 

 

Od blisko sześćdziesięciu lat Szpital „Inflancka” dba o zdrowie Kobiet w każdym wieku. Oferuje swym Pacjentkom diagnostykę i leczenie chorób ginekologicznych oraz położnictwo na najwyższym poziomie. Nasi ginekolodzy-położnicy, neonatolodzy, anestezjolodzy, położne i pielęgniarki na co dzień korzystają z najnowocześniejszych metod leczenia i narzędzi. Dbałość o standardy potwierdza przyznany nam w 2015 roku certyfikat akredytacyjny.

 

By lepiej dostosować się do potrzeb naszych Pacjentek, budynek szpitala przeszedł gruntowną modernizację. W 2012 roku zyskał nowe skrzydło, w którym znalazły się Blok Porodowy oraz Blok Operacyjny.  

 

Misją Szpitala „Inflancka” jest zagwarantowanie Kobietom szczęśliwego i bezpiecznego macierzyństwa. Wszystko zaczyna się od bezpłatnej szkoły rodzenia i fachowej opieki w czasie ciąży. Później następuje bezbolesny poród z zachowaniem standardów opieki okołoporodowej i poszanowaniem godności Pacjentek. Szpital wspiera również Mamy w pierwszych dniach po porodzie, zapewniając im fachową pomoc w naturalnym karmieniu oraz pielęgnacji noworodka.

 

Szpital Przyjazny Dziecku – wyróżnienie przyznane Szpitalowi „Inflancka” przez UNICEF i Światową Organizację Zdrowia (WHO) w uznaniu za jego wkład w upowszechnienie karmienia naturalnego oraz wprowadzenie procedur dających najkorzystniejsze możliwości narodzin.

 

Na najlepszą opiekę w naszym Szpitalu mogą też liczyć Pacjentki zmagające się z chorobami ginekologicznymi. Stosujemy nowoczesne metody diagnostyczne, pozwalające na wykrycie choroby w jej wczesnym stadium. Zawsze staramy się tak zaplanować leczenie, by zminimalizować ryzyko powikłań, skrócić czas pobytu w szpitalu oraz rekonwalescencji pooperacyjnej.

 

 

Szpital „Inflancka” posiada certyfikat akredytacyjny, co oznacza, że spełnia najwyższe standardy opieki medycznej.  Dowiedz się więcej.

 

Stopień referencyjności Szpitala "Inflancka" - II  

 

 

Nasze wyróżnienia i certyfikaty:

 

Usługi na Inflanckiej

poród i połóg
Przeżyj swój poród bez bólu. W naszym Szpitalu znieczulenie zewnątrzoponowe jest za darmo!
Prowadzenie ciąży
Zadbaj o siebie i dziecko. Zapisz się do Przychodni i skorzystaj z opieki okołoporodowej.
Szkoła rodzenia
Zajęcia w Szkole Rodzenia są finansowane przez Miasto Stołeczne Warszawa dla Pacjentek zameldowanych w stolicy na pobyt stały lub czasowy.
Indywidualna Położna
Chcesz czuć się pewniej w ostatnich tygodniach ciąży? Skorzystaj z programu indywidualnej opieki położnej.