Zatrudnimy Rejestratorkę

Szpital Specjalistyczny „Inflancka” poszukuje osoby na stanowisko Rejestratorki.

Opis zadań na stanowisku:

• Obsługa Pacjenta: osobista, telefoniczna oraz za pomocą innych kanałów komunikacji elektronicznej;
  • Udzielanie Pacjentom informacji dotyczących zakresu świadczonych usług;
  • Wprowadzanie danych do systemu medycznego;
  • Współpraca z personelem placówki;
  • Zapewnienie sprawnego przepływu informacji między rejestracją a pracownikami przychodni;
  • Obsługa komputera;
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku szpitala

Wymagania:

• Mile widziane doświadczenie w pracy w rejestracji medycznej;
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem;
  • Bardzo dobra organizacja pracy i systematyczność;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Wysoka kultura osobista oraz zaangażowanie;
  • Komunikatywność i otwartość;
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office.

Prześlij nam swoje CV na adres:

mnowak@inflancka.pl

Odpowiemy na wybrane ogłoszenia.

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV na potrzeby rekrutacji na stanowisko "Magister Farmacji", opisane w ofercie pracy przez Szpital Specjalistyczny Inflancka im. Krysi Niżańskiej „Zakurzonej” Samodzielny Zakład Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej z siedzibą w Warszawie. Podstawa prawna: art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych t.j. Dz.U. 2016, poz. 922.