Uruchomiliśmy Poradnię Laktacyjną

Pacjentki Szpitala Inflancka mogą już korzystać z Poradni Laktacyjnej.

Poradnia Laktacyjna będzie wspierać Pacjentki w zakresie rozwiązywania problemów związanych: z trudnościami w przystawianiu dziecka do piersi, nieprawidłowym przyrostem masy ciała dziecka karmionego naturalnie, bolesnością lub uszkodzeniem brodawek, zastojem lub zapaleniem piersi, nadmiarem lub brakiem pokarmu, obawą o niewystarczającą ilość pokarmu, rozbudzaniem lub hamowaniem laktacji. Udziela również porad kobietom ciężarnym przygotowującym się do karmienia piersią.

Mamy na konsultację powinny przyjść z dzieckiem. Należy zabrać jego książeczkę zdrowia, 2 pieluszki tetrowe oraz pieluszkę jednorazową. Jeśli to możliwe, prosimy nie karmić maluszka przed wizytą.

Zapisy: 22 697 33 33

Godziny przyjęć:

poniedziałek – piątek   -   11.30 – 13.30

Koszt konsultacji (nie są one refundowane przez NFZ) to 60 zł.