Przytulnie i domowo

W Szpitalu Inflancka powstała nowa sala o podwyższonym standardzie.  Jej wystrój bardziej kojarzy się z hotelowym pokojem aniżeli szpitalem. Jasno beżowe ściany i meble w połączeniu z dodatkami w odcieniu kontrastującego fioletu tworzą niezwykle harmonijny klimat wnętrza.

W nowej sali Pacjentka będzie mogła poczuć się jak w domu. Sala wyposażona zostala w wygodne łóżko, komodę na rzeczy osobiste oraz kącik ze stolikiem i dwoma fotelami. Przy łóżku znajduje się też szafka nocna, która może pośłużyć za dodatkowy stolik. Pokój ma własną łazienkę z wygodną półeczką na przybory do mycia. Nie zabrakło w niej kilku klimatycznych akcentów, jak kwiaty czy świece zapachowe. Do dyspozycji Pacjentki będą też czajnik, filiżanki, szklanki, sztućce oraz karawka na wodę. W sali jest również lodówka. Koszt jednodniowego pobytu to 300 zł.

szpital-inflancka-sala-standard-premium

łazienka-sala-vip-szpital-inflancka