15 Kwiecień 2018, 19:34

W Szpitalu Inflancka startuje projekt na  „Wdrożenie rozwiązań informatycznych mających na celu udostępnienie przyjaznych pacjentowi usług online z zakresu e-zdrowia”.

09 Kwiecień 2018, 21:18

W Szpitalu Inflancka stworzyliśmy dwie nowe sale poporodowe o podwyższonym standardzie.

27 luty 2018, 21:13

W Szpitalu Inflancka od 5 do 9 marca 2018 bezpłatnie wykonasz cytologię.

21 luty 2018, 16:39

Histerosalpingografia (HSG) to badanie rentgenowiskie jamy macicy, pozwalające ocenić jej budowę, stan błony śluzowej czy  drożność jajowodów.