Obalamy mit o szpitalnym jedzeniu

Na profilu facebookowym „Posiłki w szpitalach” nasze Pacjentki zachwalają jedzenie w Szpitalu  „Inflancka”.

Pod zdjęciem serwowanego u nas obiadu pojawiło się dużo pozytywnych komentarzy. Pani Natalia pisze - Tyle wartości odżywczych i to w szpitalu? Aż wierzyć się nie chce. Idealny przykład dobrze zbilansowanego posiłku. Brawo. Jej zdanie podziela inna internautka pani Ewa - Potwierdzam, w żadnym innym szpitalu nie jadłam tak dobrze. To zaintrygowało portal wawalove.pl, który postanowił dowiedzieć się, dlaczego na Inflanckiej jest inaczej niż w innych szpitalach.

Krzysztof Silny, kierownik pionu administracyjno-gospodarczego w Szpitalu Inflancka podkreśla – Po pierwsze nie ograniczamy stawek żywieniowych, które wynoszą kilkanaście złotych dziennie na osobę. Trzymamy się wytycznych co do kaloryczności, urozmaicamy posiłki. Poza tym sekret tkwi w ludziach. Mamy świetny personel. Kucharki lubią to, co robią i przykładają się do pracy. Mają satysfakcję, że dziewczyny są zadowolone.

W Szpitalu Inflancka Pacjentki zawsze mają do wyboru dwa zestawy obiadowe. Mamy też kuchnię wegańską. Dział Żywienia opracowuje szpitalne menu z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb Pacjentek – nie tylko zdrowotnych ale też wyznaniowych czy kulturowych.

Brawa dla naszych Pań Kucharek, które w swoją pracę wkładają serce i zaangażowanie:)

Przejdź do artykułu na wawalove.pl CZYTAJ

Dowiedz się więcej o naszej kuchni CZYTAJ