Nasze usługi będą dostępne online

W Szpitalu Inflancka startuje projekt na  „Wdrożenie rozwiązań informatycznych mających na celu udostępnienie przyjaznych pacjentowi usług online z zakresu e-zdrowia”. 

ZOBACZ FILM

Dzięki platformie, która powstanie w ramach projektu Pacjentki już niedługo bez wychodzenia z domu zapiszą się na wizytę, odbiorą wyniki badań oraz złożą dokumenty w sekretariacie szpitala. System z wyprzedzeniem będzie informował je  o zbliżających się terminach wizyt. Będą one miały też stały dostęp do pełnej dokumentacji medycznej. Lekarze natomiast za pośrednictwem platformy sporządzą wywiad lekarski. 

Dyrektor Szpitala Inflancka Krzysztof Romanowski nie kryje zadowolenia ze startu projektu - Zależy nam, by Pacjentki nie musiały czekać w kolejce na odbiór wyników badań czy rejestrację wizyty. Szczególnie ma to znaczenie w przpadku kobiet w ciąży. Elektronizacja usług to również duże udogonienie dla samego szpitala. Na wyciągnięcie ręki będziemy mieli dostęp do wielu informacji. To pozwoli skrócić czas obiegu dokumentów. 

Realizację projektu Szpital Inflancka powierzył  konsorcjum firm Gabos Sofware Spółka z o.o. (lider konsorcjum) i Asseco Poland Spółka Akcyjna.

                                                                                      

Usługi na Inflanckiej

poród i połóg
Przeżyj swój poród bez bólu. W naszym Szpitalu znieczulenie zewnątrzoponowe jest za darmo!
Prowadzenie ciąży
Zadbaj o siebie i dziecko. Zapisz się do Przychodni i skorzystaj z opieki okołoporodowej.
Szkoła rodzenia
Zajęcia w Szkole Rodzenia są finansowane przez Miasto Stołeczne Warszawa dla Pacjentek zameldowanych w stolicy na pobyt stały lub czasowy.
Indywidualna Położna
Chcesz czuć się pewniej w ostatnich tygodniach ciąży? Skorzystaj z programu indywidualnej opieki położnej.