10 Lipiec 2018, 21:09

Dla naszych Pacjentek otworzyliśmy Poradnię Laktacyjną.

05 Czerwiec 2018, 19:38

Szpital Inflancka w zestawieniu uwzględniającym 51 placówek zajął wysoką 6. pozycję.

29 Maj 2018, 16:24

Prawo Pacjenta do kontroli i weryfikacji swoich danych osobowych oraz uzyskania informacji o zasadach ich przetwarzania.

15 Kwiecień 2018, 19:34

W Szpitalu Inflancka startuje projekt na  „Wdrożenie rozwiązań informatycznych mających na celu udostępnienie przyjaznych pacjentowi usług online z zakresu e-zdrowia”.