15 Listopad 2017, 16:39

Szpital Inflancka zatrudni Magistra Farmacji do pracy w aptece szpitalnej

07 Listopad 2017, 20:06

Od 13 listopada do 1 grudnia pracownie rentgenowska (RTG) i mammograficzna (MMG) będą nieczynne. W tym czasie zostaną odnowione i wyposażone w nowy sprzęt.

13 Październik 2017, 7:30

Ogłoszenie konkursu na badanie sprawozdań finansowych za rok obrotowy 2017 i 2018 samodzielnych publicznych zakładów opieki zdrowotnej, dla których m.st. Warszawa jest podmiotem tworzącym.

02 Październik 2017, 16:49

Zatrudnimy Specjalistę ds. Zamówień Publicznych