03 Lipiec 2017, 22:30

Praca na pełen etat.

30 Czerwiec 2017, 15:21

W przypadającą 29 czerwca uroczystość Świętych Apostołów Piotra i Pawła kardynał Kazimierz Nycz wydał dekret powołujący w Szpitalu Specjalistycznym „Inflancka” im. Krysi Niżyńskiej Zakurzonej Kaplicę pod wezwaniem Miłosierdzia Bożego.

21 Czerwiec 2017, 19:46

Na profilu facebookowym „Posiłki w szpitalach” nasze Pacjentki zachwalają jedzenie w Szpitalu  „Inflancka”.

26 Maj 2017, 13:30

Dyrekcja i Personel Szpitala Inflancka składają MAMOM najserdeczniejsze życzenia.